Учасники громадських слухань в Орджонікідзевському районі підтримали перейменування 11-ти об’єктів

Учасники громадських слухань, що відбулись 10-го листопада в Орджонікідзевському районі, підтримали перейменування 11-ти об’єктів, – інформує сайт мерії.

Так, більшість учасників (за – 523, проти 36, утрималися – 11) вирішили перейменувати вул. Другої п’ятирічки на вул. Бібліка (колишнього директора ХТЗ протягом більш ніж двох десятиліть). Пр. Орджонікідзе (545; 19; 7) – на пр. Альошина (харків’янин-архітектор, який спроектував житловий район біля тракторного заводу і брав участь у проектуванні головного корпусу ХНУ ім. Каразіна).

Вул. Соколова (518; 37; 16) вирішено перейменувати на вул. Косарєва (художник-кубофутурист), вул. Тухачевського (529; 19; 23) – на вул. Душкіна (архітектор), вул. Щербакова (507; 47; 17) – на вул. Михайла Водянова (харків’янин, режисер, актор, який зіграв Попандопуло у фільмі «Весілля в Малинівці»). Проспект і провулок Фрунзе стануть Індустріальними (за – 535 і 533, відповідно), а пров. Красноармійський – Затишнянським, як і вулиця, розташована поруч.

Також на карті району з’являться вулиця, проїзд і провулок, названі на честь продовжувача традицій Леся Курбаса Мар’яна Крушельницького. Так можуть бути перейменовані вулиця, в’їзд і провулок Червонопартизанська. Їх перейменування обговорювали найбільш емоційно, але жодних конкретних пропозицій щодо назв внесено не було.

Всі рішення, які були затверджені на громадських слуханнях, будуть передані до міської ради для прийняття остаточного рішення.