Учасники акції пам’яті Павла Шеремета обурені, що правоохоронці досі не знайшли вбивць журналіста (відео)

“Хто вбив Павла?”  Журналісти Харкова доєднались до всеукраїнської акції пам’яті Павла Шеремета, автівку якого підірвали минулоріч у столиці. Учасники зібрання обурені – пройшов рік, а правоохоронці досі не знайшли замовників та виконавців вбивства.

хто вбив
Близько 7-ї вечора, біля пам’ятника Шевченку у Харкові почали збиратись люди. Кажуть: прийшли, аби вшанувати пам’ять вбитого рік тому у Києві журналіста Павла Шеремета. Серед учасників акції чимало представників місцевих ЗМІ.

Павло Шеремет білоруський, російський та український журналіст, автор документальних фільмів та журналістських розслідувань. Тривалий час працював на телебаченні та радіо у країнах СНД. Публікувався і в періодичних виданнях. На його рахунку – чимало аналітичних матеріалів та інтерв’ю з провідними політиками, бізнесменами й митцями різних держав світу. Загинув Павло Шеремет 20-го липня минулого року у Києві. Автівку, якою кермував журналіст, поспішаючи на ранковий ефір, підірвали. Пізніше правоохоронці розповіли, що вбивство було здійснено за допомогою вибухового пристрою, закріпленого під водійським сидінням.

І хоч правоохоронці та владники обіцяли докласти усі зусилля, аби провести комплексне розслідування справи, конкретних результатів донині не оприлюднили, – наголошують учасники харківської акції пам’яті Павла Шеремета. Rажуть – досі ніяких суттєвих зрушень у справі не відбулось. Не встановлені ані замовники, ані виконавці вбивства.

Євген Стрельцов,  координатор медіапроекту “Накипело”

Я пришел, потому что год назад убит мой коллега и те, кто сделали єто не наказані. Он делал предельно честно свое дело, и мне кажется, что это самое главное.

Прийшли вшанувати пам’ять журналіста, і висловити обурення відсутнісю результатів розслідування і його чисельні шанувальники.

Таісія Семенівна, харків’янка

Це мій, як би мовити, духовний брат, ми з ним стільки пережили. Він працював на радіо і я слухала усі ефіри.

Єлизавета, харків’янка

Я являюсь фанаткой Павла Шеремета. Помню тот день 20-го июля, тогда слушала вес его эфиры по утрам. По непонятным причинам Павел не явился, позже сказали, что случилась катастрофа. Уже год прошел, конечно скучаю по его эфирам, он меня мотивировал.

Учасники харківської акції наголосили: і надалі продовжуватимуть вимагати від українських “силовиків” та влади якісного та об’єктивного дослідження усіх фактів смерті відомого журналіста.

Анна Прокаєва, координатор харківської акції пам`яті Павла Шеремета

Мета, власне, як і усіх журналістів цього дня: підняти питання прозорості розслідування Я думаю, що буде тиск, коли правоохоронці побачать, скільки з’явилось хештегів після сьогодняшньої дати, і це не одна людина, і не тільки родичі Павла, це справа честі журналістів.

Акції з вшанування пам’яті Павла Шеремета, крім Харкова, пройшли також у Києві, Полтаві та інших містах.

Мілен Мода