У зовнішній політиці Україна керуватиметься національним прагматизмом-Віктор Янукович

Виборчий процес в Україні-  під цілодобовим моніторингом відповідальних структур – повідомив глава держави Віктор Янукович під час зустрічі з учасниками 11-ї  наради керівників закордонних дипломатичних установ України.

Йдеться, насамперед,  про забезпечення його перебігу відповідно до чинного законодавства, своєчасний розгляд звернень і скарг тощо.
Віктор Янукович Президент України
на наш погляд, сьогодні і партії, і кандидати в мажоритарних округах знаходяться в рівних умовах

Демократичні та прозорі вибори сприятимуть розбудові конструктивних відносин з усіма стратегічними партнерами України – певен Віктор Янукович. За його словами,  у зовнішній політиці Україна і надалі керуватиметься національним прагматизмом. Мовляв, європейська ідентичність України та першочерговість  євроінтеграції не повинні применшувати значення інших напрямів Серед пріоритетів – розвиток стратегічних відносин зі США  та Росією.

Віктор Янукович Президент України
будемо поглиблювати співпрацю в тих напрямках, де наші інтереси співпадають і шукати шляхи для вирішення тих питань, що довгий час залишаються неврегульованими

Активніше долучатись до розбудови економічного добробуту  країни Віктор Янукович закликав і дипломатів, маючи на увазі захист інтересів держави на закордонних ринках , співпрацю з вітчизняними товаровиробниками та бізнесменами