У Змієві ремонтують дороги

Класична фраза про дві біди: дурнів та дороги, стосовно останього цілком відповідала стану доріг у Змієві. До того часу поки райдержадміністрацію не очолив Євгеній Мураєв.

 

Ось так у Змієві ще до недавна виглядали усі дороги: і центральні і міжквартальні. Дороги латалися, проводився ямочний ремонт, втім капітального тут не було майже ніколи. Особливо центральна дорога міста майже вщент була зруйнована, через включеність її у швидкісну трасу загальнообласного значення “Харків-Змієв-Балаклея-Гороховатка”. Так було до того часу, коли місцеву райдержадміністрацію не очолив Євгеній Мураєв.

Петро Кучков, мер м. Зміїв

До 2010 года с городского бюджета выделялось около 300-400 тысяч гривен. Но уже в 2010-м, когда возглавил Змиевской район Евгений Владимирович Мураев, я стал исполнять обязанности мера Змиева. Уже в 2010 году финансирование увеличилось в два раза. А в 2011-м при поддержке депутата облсовета Евгения Владимировича капитального текущего ремонта дорог было выполнено на миллион семсот.

За ініціативи голови райдержадміністрації Євгенія Мураєва вирішилася проблема з центральною дорогою міста. Адже керівник району добився передачі її на баланс Укравтодору, і зняв тим самим тягар з міста щорічно сплачувати ремонт дороги, коштів на який весь час не вистачало. Наразі, Євгеній Мураєв, ще й як депутат облради, посприяв виділенню коштів на капітальний ремонт не тільки центральної магістралі, а й міжквартальних доріг.

Євгеній Мураєв, депутат обласної ради

После передачи этих дорог на баланс службы автодорог Украины мы сможем направлять этот ресурс, который аккумулировался на ремонт внутренних дорог, которые имеют немаловажное значение для жизни города и района.

Наразі центральні вулиці Змієва вже відремонтовано. На черзі міжквартальні дороги. Підрядчики, що проводять ремонтні роботи гарантують – вони будуть європейського зразка, адже застосують новітні катки, сучасні асфальтоукладчики. А саме покриття через вміст спеціальних мінералів буде пластичним, що слугуватиме з десяток років, кажуть спеціалісти.

Сергій Сіроіт, інженер

Мы будем использовать всю нашу технику, что у нас есть, асфальтоукладчики, катки современные и хороший асфальтобетон. Будет идеального качества дорога.

Крім європейських доріг зміївчане вже оцінили ноу-хау – новітні пішоходні переходи. Вони оснащені спеціальним звуковим сигналом та світловим табло. Такі новітні технології дозволять особливо людям похилого віку, дітям та мамам з візочками безпечно перходити такі швидкісні дороги, це все є подарунком депутата облради Євгенія Мураєва землякам.

Олексій

Конечно облегчает. Оно же заранее подает сигнал. Включается световое табло, когда идет пешеход. Таких масштабных работ не было. Было только так поверхностно катали и все. А как сейчас делают такого ремонта не было.

Олександр

Стали неплохие дороги. Дороги ремонтируют. И сегодня я работников видел. Я сам со стороны Мерефы ехал тоже ремонтируют дороги.

До того ж зараз проводяться роботи з покриття дорожньої розмітки.

 

Вікторія Котова