У Вовчанську з'явиться полігон побутових відходів

У Вовчанську вже цього року вирішать найбільшу проблему району – полігон побутових відходів. Губернатор Михайло Добкін на особистому прийомі громадян запевнив – новий полігон будуватимуть за сучасними технологіями і в найкоротший термін. До речі, Вовчанський полігон вже має свою історію. Попереднє будівництво мало розпочатися ще у 2009-му, проте кошти, надані з обласної скарбниці пішли не зовсім туди куди треба. Як кажуть у райдержадміністрації – замість полігону побудували паркан за 800 тисяч гривень. Процесом тоді керували обласні структури на чолі з Арсеном Аваковим.

 

Замість нового сміттєзвалища – пустир, дві ями та паркан. Його, тодішні чиновники оцінили у вісімсот тисяч гривень. За словами районних керманичів Вовчанська, операції з будівництва нового полігону були підпорядковані обласним структурам. Тепер вовчанці радіють лише проекту, який зберігся від попередників.

Віталій Панов, голова Вовчанської РДА

Это шло освоение средств, ни через район, ни через город, это шло через областное жилищно-коммунальное управление. Но слава Богу, что по этому объекту мы нашли проект.

З місцем для нового звалища громада вже давно визначилась. Ще у 2009-му. Проте, як кажуть теперішні керівники району, обіцяного полігону так і не побачили. Кошти у розмірі майже півтора мільйони гривень реалізували не за призначенням.

Віталій Панов, голова Вовчанської РДА

В свое время было определено место. В 2009 году были выделены средства на строительство полигона твердых бытовых отходов порядка 1, 400 грн. Деньги тогда в 2009, я почеркиваю, где-то делись, и только осталась площадка.

Новий сучасний полігон твердих побутових відходів у Вовчанську будуватимуть на місці старого. Так вирішила громада. Натомість губернатор запевнив, до кінця року проблему вирішать.

Михайло Добкін, голова ХОДА

Я думаю, что строительство будет разбито на несколько очередей. И в этом году мы часть средств дадим для того, чтоб там начать наводить порядок. Купим технику необходимую, огородим и сделам систему приема-складирования отходов ТБО.

 

Леся Кочержук