У Вовчанську планують зекономити 20 млн.грн на опаленні

Додаткові гроші на ремонти та будівництво об’єктів ЖКГ та інфраструктури в районах області виділили сьогодні, 31-го серпня, під час XII сесії облради VII скликання.

котеля вовчанськ

Зокрема, близько 10 млн грн спрямують на будівництво та реконструкцію об’єктів водопостачання у Барвінківському, Валківському, Великобурлуцькому, Зміївському, Лозівському, Чугуївському, Красноградському районах.

8 млн грн – на технічне переоснащення центральної котельні зі встановленням твердопаливних котлів у Вовчанську.

«Це продовження пілотного проекту із газозаміщення, який було розпочато у Вовчанську в минулому році. У рамках цього проекту соціально важливі об’єкти міста – школи, дитячі садочки – було переведено на опалення модульними котельними, які працюють на альтернативному паливі. Переоснащення центральної котельні, яка забезпечує теплом всі багатоквартирні житлові будинки району, дозволить нам стати практично незалежними від газу», – розповів голова Вовчанської РДА Віталій Мірошник.

За попередніми розрахунками, введення в експлуатацію котельні дозволить економити до 20 млн грн на рік.

Крім того, згідно зі змінами до обласного бюджету, будуть виділені гроші на капітальне будівництво мереж вуличного освітлення у селищах Студенок, Яремівка та Оскіл Ізюмського району та капітальний ремонт об’єктів електропостачання міста Куп’янськ.

Також кошти на об’єкти ЖКГ виділені з фонду охорони навколишнього середовища – загалом понад 34 млн грн.

Зокрема, буде відремонтовано очисні споруди у селищах Мала Данилівка Дергачівського району, Нагірне Зачепилівського району, місті Золочів та селищі Феськи Золочівського району.

Відремонтують і каналізаційні насосні станції та колектори у Шевченковому, Лозовій та Первомайському.

Крім того, виділено кошти на закупівлю 7 сміттєвозів – для міст Балаклія, Барвінкове, Дергачі та Зміїв, селищ Кегичівка, Печеніги та Шевченкове.