У власність атовців та рідних загиблих воїнів передали 231 земельну ділянку

Воїни АТО та рідні загиблих військовослужбовців отримали сьогодні у власність 231-ну земельну ділянку.

ділянка

По 12 соток АТОвці зможуть використовувати для садівництва, та в середньому 2 га –  для ведення особистого селянського господарства. Ділянки розташовані у Вовчанському районі,неподалік від річки Сіверський Донець, та в Люботині, -розповідають в держгеокадастрі. Ділянку для садового господарства у Люботині отримала сьогодні мати загиблого бійця АТО Тетяна Михайлівна. ЇЇ син Андрій – Попель загинув під час виходу з Іловайського котла у 2014-му році.

Тетяна Михайлівна – мати загиблого бійся АТО

Онук буде керувати, хочеться. Тому що Люботин це Батьківщина мого покійного чоловіка, ми там знаємо все, там пруд, дуже раді шо там нам дали участочок.

Євген Оберемок – начальник обл.управління Держгеокадастру 

Це і садові ділянки, Вовчанський район, Верхньосалтівська сільсьа рада. Також харківський район – Люботинська міська рада. І Вовчанський район – особисте селянське господарство. Садова індивідуальна ділянка це 12 соток, особисте селянське господарство – по нормам це два гектара. Но там 2, 1,7; 1,8, в завісимості від конфігурації земельної ділянки.

Виділення ділянок приурочили до Дня Захисника України, який будуть відзначати завтра.

Тетяна Михайлівна – мати загиблого бійся АТО

Останні слова – мамочка молитесь, молитесь. И дальше не передается, куди їх загнали, тому що це у нас біль. Дякую, що хоть хтось опікується нами.

Діана Корсун