У військовій частині сьогодні вшановували пам'ять загиблого Володимира Березюка

Минуло40 днів із дня трагічної загибелі солдата строкової служби Володимира Березюка. Хлопець загинув 22 березня, захищаючи свою військову частину. Нагадаємо, Володимир Березюк стояв у караулі під час нападу з метою викрадення зброї. Солдат чинив опір і загинув на очах у всіх.

 

Аби вшанувати пам’ять Володимира у військовій частині, де він служив встановили меморіальну дошку. Товариші по службі згадують Володимира як веселого та позитивного.

Володимир Семененко, товариш по службі

Он нас учил от заправки кровати до разборки оружия, заряжения. Как человек он был очень хороший, отзывчивый, постоянно веселый ходил. Ходили шутили, с ним никогда нескучно было. Он вечно помогал. Когда заступали в караул, он всегда рассказывал, объяснял нам по службе.

Вшанувати пам’ять Володимира Березюка зібрались не тільки товариши по службі, а й студенти військових ВНЗ. Олександр Павленко – військовий запасу. На службу прийшов разом з Володимиром Березюком. Розповідає, з хлопцем були кращі друзі.

Олександр Павленко, товариш по службі

Нужно быть внимательнее и делать все как написано и не пренебрегать правилами, и не понижать бдительность.

Після трагічного випадку, каже командир бригади Руслан Грінчак, у частині посилили охорону.

Руслан Грінчак, командир 164 окремої радіотехнічної бригади

Зроблена додаткова огорожа, освітлення, поставили відеокамери, перенесене місце заряджання зброї в середину вартового приміщення, перестроєна захисна стіна з метою запобігання у подальшому таких випадків.

Олена Рижова