У вересні розпочнеться ремонт на дорозі Харків – Охтирка – облавтодор

Ремонтувати дорогу Харків – Охтирка буде підприємство «Автомагістраль», воно виграло тендер на проведення робіт, – повідомив заст. начальника САД у Харківській області Сергій Пляка.

ремонт дороги

«У нас з підрядником вже складено графік виконання робіт. Вони паралельно працюють на ізюмському та куп’янському напрямках, а після завершення робіт перейдуть на дорогу Харків – Охтирка, орієнтовно з 1 вересня», – уточнив заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області.

Також, за його інформацією, вже відбувся тендер щодо ремонту дороги Харків – Зміїв – Балаклія – Гороховатка. Після визначення переможця, згідно із законом, необхідно буде витримати ще 10 днів, перш ніж підрядник зможе приступити до роботи.

«Дорога буде ремонтуватися наступними ділянками: в’їзд до міста Харкова від аеропорту – там велика деформація, оскільки возять пісок; дорога у Васищевому – близько 1 км; ділянка в Зміївському районі – ми хочемо привести до ладу дамбу перед селом Задонецьке; у Балаклійському районі – так звані «Табори» – це в’їзд до Балаклії, а також район с. Савинці; в Ізюмському районі – напрямок Куньє – Чистоводівка, – перерахував Сергій Пляка. – Після 10 днів і укладення договору хочемо почати роботи саме з Ізюмського району, з цієї ділянки – з метою до 1 вересня відкрити шкільний маршрут. Таке завдання поставила глава області Юлія Світлична».

За інформацією заступника начальника САД у Харківській області, ще не завершені тендерні процедури по ряду доріг, у тому числі:

– Приколотне – Великий Бурлук – Дворічна (тендер двічі скасовувався через відсутність учасників);

– Дергачі – Козача Лопань (процедуру скасували через порушення, повторна пройде наступного тижня);

– ремонт шляхопроводу в районі селища Пісочин («київська розв’язка») – тут заплановані роботи, які можна провести в будь-який час, незалежно від погоди.