У Васищево відкрили відремонтоване поштове відділення

Понад 6 тисяч мешканців обслуговує поштове відділення у Васищево. Більше ніж 50 років відділення було без ремонту. Сьогодні приміщення відремонтовано. Нові меблі, обладнання та ще велосипеди для листонош на додачу.

 

Васищевське відділення поштового зв’язку сьогодні не впізнати. У рамках соціального проекту депутата Харківської обласної ради Євгена Мураєва – здійснюють ремонт в поштових відділеннях Харківського і Змієвського районів. Депутат вивчив стан мережі та відповідно до спільної з Укрпоштою програми був складений план реконструкції.

Євгеній Мураєв, депутат Харківської облради

В округе за который я отвечаю находится 51 отделение связи. Программа рассчитана на 5 лет, поэтому где-то по 20%, по 10% – почтовых отделений в год мы будем ремонтировать. Порядок ремонта безусловно определяет Укрпочта. Она максимально знакома с проблемами каждого отдела связи и определят приоритеты очередности их ремонтов.

Щомісяця листоноші селища Васищево доставляють близько 9,5 тисяч періодичних видань, а також пенсії та соціальні допомоги, товари першої необхідності. На одного мешканця у місяць приходиться одна одиниця поштової кореспонденції, одна-дві одиниці періодичних видань. Ветеран праці, листоноша Олександра Іванівна, любить свою роботу. Каже, іноді хочеться кинути її, але зранку встає, бере сумки та йде на роботу.

Олександра Кащевцева, листоноша

Если бы ушла, то не увидела такой красоты. Красота неописуемая, мы благодарны всему руководству.

Щоб було легше працювати поштавикам подарували нові велосипеди. В планах – забезпечення листонош спецодягом та сумками.

Євгеній Мураєв, депутат Харківської облради

В мае месяце мы подарили им велосипеды, в планах сумки, спецодежда, в общем все, чтобы сделать их работу более комфортной.

Раніше важкі валізи наповнювали періодичні видання, зараз – товари першої необхідності. Особливо такої послуги від пошти потребують люди похилого віку. Тому велосипеди листоношам стали у пригоді. У Зміївському районі велосипедами користуються вже всі листоноші району.

Ваграм Гулян, директор Харківської дирекції УДППЗ «Укрпошта»

Вот что вы видите – это все с его помощи. Велосипеды все получили. Почта в этом нуждается, мы дорожим такими людьми, таким депутатом. Я рад,что у меня есть такие друзья, коллеги в лице – сегодня уже Евгений Владимирович.

Найближчим часом планується відкрити у Харківському районі 6 подібних оновленних відділів зв’язку, каже Євгеній Мураєв. Перше на черзі відділення у селі Безлюдівка.

 

Світлана Слободян