У суді, де розглядають справу Нелі Штепи, двічі клопотали про відведення судді (відео)

Сьогодні у Ленінському райсуді Харкова – чергове засідання у справі екс-мера Слов’янська Нелі Штепи. Через те, що головуючий суддя у справі Віктор Вікторов пішов у декрет, електронним розподілом у цій справі призначено головуючим суддєю Сергія Скляренко.

штепа

Як передає кореспондент новин “Сьогодення” Юлія Котелевська, судове засідання почалось майже без запізнення, опів на третю годину дня. Неля Штепа до зали суду зашла заздалегідь та постійно скаржилась на стан здоров’я. Під час засідання вирішувалось питання чи продовжувати розгляд справи чи починати її розгляд спочатку. Суддя Сергій Скляренко клопотав про самовідвід, пояснюючи тим, що було не правильно зроблено електронний розподіл і його з порушенням норм законодавства призначили запасним суддею. Сторона захисту заперечила клопотання та попросила продовжити розгляд справи. Рішення суду – у самовідводі судді відмовити. Трохи пізніше захист Штепи заявив клопотання про відведення судді.

Довідково:

Судові засідання у справі Нелі Штепи тривають з 2014-го року. її звинувачують у посяганні на територіальну цілісність України.