У Шевченківському районі Харкова домашній кіт спіймав скаженого кажана

Сказ виявлено у кажана, що залетів в одну з квартир у Шевченківському районі.

кажан сказ

Як повідомили сьогодні, 4-го вересня, в управлінні Держпродспоживслужби в Харкові, кажан залетів через вікно в одну з квартир, і його спіймав кіт. Наступного ранку господарі доставили домашнього вихованця і кажана в лікарню ветеринарної медицини №4, де коту провели курс вимушеної вакцинації проти сказу. Через кілька днів кажан помер, а проведена експертиза встановила, що тварина була заражена сказом.

За інформацією управління Держпродспоживслужби, в осередку сказу живе один кіт, якому вже проведена вакцинація за вимушеною схемою. Контакту кажана з членами сім’ї не було. Господарі кота знаходяться під наглядом лікаря-рабіолога.

Згідно з розпорядженням головного державного інспектора ветеринарної медицини в місті Харкові, були встановлені карантинні обмеження на території Шевченківського району, обмеженій вул. Клочківською, узвозом Клочківськім, вул. Космічною, пр. Науки та пр. Незалежності. Зараз на цій території лікарі ветеринарної медицини проводять поквартирний обхід з метою вакцинації домашніх тварин проти сказу.