У Шевченківській РДА – новий очільник

Відзавтра, 16-травня, Шевченківську РДА очолюватиме Валерій Приходько. відповідне розпорядження (№102/2017-рп ) підписав президент України Петро Порошенко. До цього Приходько був головою Дворічанської РДА.

приходько1

фото-Facebook

Призначення на посаду керівника Шевченківського району Валерія Приходька прокоментувала голова ХОДА Юлія Світлична.

«Надалі також плануються кадрові зміни як у структурі районних державних адміністрацій, так і всередині самої ХОДА й у керівництві територіальних органів і управлінь центральних органів виконавчої влади. Ці зміни будуть ініційовані керівництвом обласної державної адміністрації, – попередила Юлія Світлична. – Вважаю, що ті, хто не встигають за ритмом і темпом роботи керівництва області та не відповідають вимогам громадян та жителів області, не демонструють своїх професійних здібностей, повинні просто поступитися місцем тим, хто зможе кваліфіковано працювати та виконувати завдання, які регламентуються Президентом України та впроваджуються Кабінетом міністрів».

Довідково:

Валерій Приходько, 1971 року народження, закінчив Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди та Національну академію державного управління при Президентові України. Понад 15 років працював на різних посадах у Шевченківському районі Харківської області, в тому числі й заступником голови Шевченківської РДА. З березня 2015 року й до призначення на посаду працював головою Дворічанської РДА. Є депутатом Дворічанської районної ради, під час останніх місцевих виборів отримав підтримку 37% виборців.