У селищі Комсомольськ з посади зняли селищного голову

Протизаконний продаж комунальної власності, нецільове використання коштів місцевого фонду охорони навколишнього середовища. Зловживання більш як на 9 мільйонів гривень. Відносно голови Комсомольської селищної ради порушено кримінальну справу за незаконне використання бюджетних коштів. Депутати селища проголосували за дострокове припинення повноважень.

 

Справа відносно Степана Миндаря продовжується і набуває фінального результату. Він скликав позачергову сесію Комсомольської селищної ради і знову не явився. Депутатський корпус – обурений.

В очередной раз головой нарушаются процедуры не только которые мы просили и требуем проводить решение сессии. Он даже сегодня умудрился нарушить свое собственное распоряжение о созыве сессии.

На цей раз – подався до лікарні. В міськлікарні Комсомольського, констатують – за меддопомогою він звертався, скаржився на головну біль. Ті оглянули і відправили голову селища до центральної лікарні району. Там підстав видавати лікарняний не помітили.

Михайло Лисак, головний лікар Зміївської ЦРЛ

Оглянутий комісією, лікарем, показань для госпіталізації не виявлено. Дали рекомендації щодо приймання в домашніх умовах ліків.

Що голову спроволкувало взяти лікарняний відомо вже не тільки йому. Напередодні сесії прокуратурою області відносно Степана Миндаря порушено кримінальну справу за незаконне використання бюджетних коштів.

Андрій Забродін, старший прокурор Зміївського району

Прокуратурой Харьковской возбуждено уголовное дело в отношении Комсомольского селищного головы Миндаря Степана Ивановича. По ч.2ст.210 УКУ.

Йдеться про більш як 9 мільйонів гривень, з яких 8,5 – екологічні кошти. Ревізори держфінінспекції області з Харківським управлінням охорони навколишнього середовища – підтвердили.

Ірина Жулій, заст. нач. Валківської міжрайонної державної фінансової інспекції

Нами було проведено перевірку фінансово-господарської діяльності Комсомольської селищної ради. І в ході перевірки було встановлено порушень фінансової дисципліни більше чим на 9,2 мільйони гривень.

Депутати вирішили приймати рішення. Написали Степану Миндарю офіційного листа. Кажуть, урвався терпець.

Про дострокове припинення повноважень Комсомольського селищного голови.

Протизаконний продаж комунальної власності, нецільове використання коштів місцевого фонду охорони навколишнього середовища, ігнорування рішень місцевої ради щодо важливих питань життєзабезпечення Комсомольського – ремонт, реконструкція, будівництво об’єктів ЖКГ, соціальних об’єктів. Депутати виступили про дострокове звільнення Степана Миндаря з посади селищного голови. Із 33 учасників таємного голосування – галочку “за” поставили- 31 депутат.

Вирішили за дострокове припинення повноважень Комсомольського селищного голови Миндаря Степана Івановича проголосувало 31 депутат.

Голова Зміївської райдержадміністрації Євгеній Мураєв переконаний, Степен Миндарь своєю халатністю поставив під загрозу добробут жителів Комсомольського, позбавляючи їх елементарного комфорту.

Євгеній Мураєв, голова Зміївської РДА

Вполне ожидаемый результат, поскольку поселковый голова очень долгое время не выполнял своих обязанностей. По сути дела, поставил под угрозу благополучие коммунальных предприятий поселка, людей которые там  работают – это более 130 человек, экологическая ситуация в поселке тоже оставляет желать лучшего.

Наразі Зміївський районний відділ внутрішніх справ проводиться досудове розслідування. Сам Степан Миндарь коментувати відкриття карної справи не схотів – якраз у слідчого.

Степан Миндарь, екс-голова Комсомольської селищної ради(Зміївський р-н)

Я не можу про це багато розказувати, це довго. Тем более, шо я якраз у следователя даю показания.

Якщо його провину доведуть, то на нього чекає обмеження волі від 2 до 5 років, або від 2 до 8 років з гратами, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

 

Леся Кочержук