У селі Нагірне Зачепилівського району з’являться екологічні та економні очисні споруди

На реалізацію проекту виділено 1,3 млн. грн. з обласного бюджету. Роботи стартують після завершення тендерних процедур і триватимуть близько 4 місяців, – розповів віце-губернатор Євген Шахненко.

У сільраді Нагірного повідомили, що ситуація з каналізаційними стоками в селі критична. Будівництво модульних очисних споруд дозволить очищати стоки, які надходять від двох багатоповерхових будинків, в яких проживають 146 осіб.

«Модульні очисні споруди МОС-15 здатні приймати від 15 до 150 куб.м стоків на добу. Вони вимагають мінімальної витрати електроенергії, а якість очищення води – висока і гарантує безпечне скидання в річку (витримується контроль більш ніж за 20-ма параметрами)», – відзначили представники комунальних служб Зачепилівського району.

Віце-губернатор доручив представникам місцевої РДА також розробити документацію для застосування аналогічної технології очищення і в інших проблемних населених пунктах району.

«Ще 4 будинки в Кочетівці також потребують очисних спорудах, готуйте проекти, а ми будемо планувати виділення коштів для будівництва очисних споруд з обласного бюджету», – повідомив Шахненко.