У селі Крисіно новий дитячий садок

Якщо не вистачає школярів – будуйте дитячі садочки. Саме за таким принципом у селі Крисіно Богодухівського району з’явилося справжнє диво для дітей на дві групи. Будували його всім миром, відкривали – усім селом.

 

Його назвали Капітошкою – новенький дитячий садочок побудували майже з нуля. Буквально узяли старі стіни шкільної прибудови, викинули звідти мотлох і встановили новісінькі комунікації. Майбутні мешканці з матусями прийшли на презентацію як головні гості. Їх 47 і тепер це їхній дім.

Євген Савін, заступник голови ХОДА

Ну, вы сами видите замечательный детский сад, сделан с душой уютный, теплый, современный и дети, я думаю, воспримут его как второй родной дом.

Як кажуть в обладміністрації, на Харківщині посилюється нова приємна тенденція. Хоча школярів замало – у дитячих садочках не вистачає місць. За словами Євгена Савіна, тільки в минулому році і на початку поточного в області побудували 57 дитячих садочків. Звісно, не по 12 груп як у місті, але тенденція все одно дуже позитивна. Навіть у Капітошці на наступний рік вже планують додаткову групу. Надалі, каже заступник губернатора, доведеться будувати навіть з нуля.

Євген Савін, заступник голови ХОДА

Мы хотим на територии Харьковской области построить модульный детский сад, который и строится достаточно быстро и дает возможность комбинировать по количеству групп в зависимости от потребности, если этот проект удастся и покажет свою эффективность, мы наверное пойдем таким путем.

Так звані блокові садочки, за словами Євгена Савіна, нічим не поступаються капітально збудованим. Хіба що швидкістю будівництва – його можна звести за пів-року і саме такого розміру як потрібно.

 

Оксана Бабич