У Савинському лісництві майже добу з повітря та з землі гасили пожежу (відео)

Велику лісову пожежу на 5-ти га Савинського лісництва остаточно ліквідували сьогодні, 18-го серпня, опів на восьму ранку, – повідомили в обл.управлінні ДСНС.

лес7

Нагадаємо, загорілось вчора, 17-го серпня, об 11-й ранку. Спочатку зайнялись 7 скирт соломи на полі місцевої агрофірми, а потім вогонь перекинувся на лісову підстілку та молодий ліс. Площа пожежі у лісництві – 5 га, з них на 1 га – верхова пожежа. Також горіла суха трава на площі 15 га та солома в скиртах на площі 0,9 га (близько 7 тис.т). О 16:58 лісову пожежу локалізували

До ліквідації надзвичайної події залучили 13 підрозділів ДСНС, 21 одиницю пожежно-рятувальної техніки, пожежний потяг, 93 надзвичайників, 40 курсантів і 6 офіцерів НУЦЗУ, а також мобільна-оперативну групу та зведений загін ГУ ДСНС України у Харківській області. Крім того, до ліквідації даної пожежі також задіяні 8 автоцистерн, 12 тракторів та 40 працівників лісгоспу.

2-ма пожежними літаками АН-32 П здійснені 6 заходів на гасіння лісової пожежі з повітря, скинули 48 т води у осередок пожежі.

Станом на 9-ту ранку 18-го серпня рятувальники пильнують, щоби від тліючих скирт соломи знову не загорівся ліс. Водночас проводиться захист об’єктів фермерського господарства та довкілля. На місці події залишаються працювати 3 пожежні автоцистерни та 20 чоловік особового складу ДСНС.