У с. Шелудьківка, Зміївського району відкрили новий стоматкабінет

Модернізація медичних технологій та переоснащення лікарських установ триває у Зміївському районі. Тут перш за все дбають не тільки про райцентр, а й віддалені куточки району. Сучасний стоматологічний кабінет відкрили днями у селі Шелудьківка завдякі підтримці депутата облради Євгенія Мураєва.

 

Про новий стоматологічний кабінет у сільській лікарні могли тільки мріяти як пацієнти так і самі медики. Стоматолог Лідія Чолобко у цій лікарні відпроцювала все життя, проте такої турботи та підтримки, як від Євгенія Мураєва не відчувала за жодне керівництво району.

Лідія Чолобко, стоматолог

И наконец мы дождались этого дня. Я не знаю, это не просто человек слова, а дела. И спасибо ему за то, что он так быстро и неожиданно отремонтировал нам новый кабинет и завезли новую установку.

Підтримує колегу і завідуюча лікарні, адже нова стоматологічна установка тут була вкрай необхідною. За підтримки Євгенія Мураєва відремонтовано приміщенння нового стоматкабінету.

Олена Шарова, завідуюча лікарні с.Шелудьківка

Развитие новых медицинских технологий дошло и до нашего уровня. Первого уровня оказания неотложной медицинской помощи. Я думаю, что каждый житель села Шелудьковка будет доволен и благодарен тем людям, кто был причастен к открытию этого кабинета.

За день ця сучасна установка зможе обслуговувати до 20 пацієнтів. Втім із сусідніх сіл тут теж лікуватимуть людей, тож близько 5 тисяч хворих потрапляють у зону обслуговування стоматологічного кабінету. Це вже 5 установка у Зміївському районі, що її встановлено завдяки соціальному проекту.

Євген Мураєв, депутат Харківської облради

Мы каждый год проводим активы. Обсуждаем потребности населения, они касаються абсолютно всех сфер жизни и один из озвученных вопросов было устаревшее оборудование при наличии квалифицированнного врача. Мы взяли это на заметку и включили в мою программу. И вот выполнили те обязательства, которые брали в конце года.

За словами депутата, подібні стоматкабінети найближчим часом з’являться у Бірках, Боровій та селищі Комсомольському. Проте рамки проекту допомоги медгалузі не обмежуються заміною стоматологічного обладнання. Нагальні потреби різних відділень медицини у полі зору депутата облради від Партії регіонів Євгенія Мураєва. На черзі відкриття неврологічного відділення у Бірках.

 

Вікторія Котова