У рамках безкоштовної програми Посольства США в Україні харківські підлітки 2 роки вивчали англійську мову

Безкоштовне вивчення англійської для всіх охочих. В рамках спеціальної програми діти від 13-ти до 16-ти років 2 роки безкоштовно відвідували заняття з англійської мови. Спецпрограму з вивчення англійської мови в багатьох містах країни організувало Посольство США в Україні. А сьогодні учасники спецпрограми в Харкові завершили своє навчання.
асес

15-річна Вікторія мріє подорожувати світом, а може, навіть, деякий час і пожити в іншій країні. Тож дівчина вже другий рік вивчає англійську за спецпрограмою Посольства США в Україні.

Вікторія Поливач

Насколько я чувствую, мой уровень английского стал лучше, мне даже учителя начали говорить. Меня даже взяли на олимпиаду по английскому.

Кілька разів на тиждень 2 роки англійську вивчав і Даніїл. Нині в технікумі хлопець вивчає комп’ютерну інженерію, каже, знання мови знадобиться йому для роботи в ІТ-сфері.

Даніїл Михайленко

Было полезно, улучшил свои коммуникативные способности. Стал лучше общаться на английском.

Програма з вивчення англійської мови Access проводиться в Україні вже восьмий рік. Як кажуть організатори, до безкоштовних занять з англійської залучають переважно соціально незахищених дітей. Навчання в такій школі триває 2 роки, передбачає кілька занять в тиждень, а ще тут, окрім англійської, розвивають учнівські комунікативні навички та лідерські якості.

Аліна Проценко – викладач англійської мови

Мероприятия, которые наделены на то, что мы должны делать что-то полезное для общества. Вот одно из мероприятий, которое мы проводили, и которое я помню, это мы убирали Саржин Яр. Это было в прошлом году, это большое мероприятие, объявленное в городе, и мы тоже принимали участие в этом мероприятии.

Програма діє в Одесі, Миколаєві, Запоріжжі, Вінниці та інших містах. В Харкові програма стартувала 2 роки тому, її учасниками стали 24 учні, віком від 13-ти до 16-ти років.

Джон Сілвер – аташе з питань вивчення англійської мови Посольства США в Україні

Дуже часто навіть учні не усвідомлюють, як підвищився їх рівень англійської мови за ці роки. Коли студенти приходять на програму, вони не наважуються говорити англійською. А коли я два тижні тому був на уроці у Харкові, то побачив, що студенти вже вільно розмовляють англійською.

Загалом, в програмі Access взяло участь більше півтисячі дітей з усієї України.

Діана Корсун