У приймальних комісіях ВНЗ нарікають на перебої в роботі електронних кабінетів абітурієнтів

Вступна кампанія-2017 для абітурієнтів триває з 29-го червня. Віттоді вступники мали можливість створити свої особисті електронні кабінети та занести до них усю необхідну інформацію.

рука комп

А ось з 12-го липня розпочалася подача електронних заяв до вишів. Проте, як і торік, система дає збій. Вчора доступу до електронного кабінету не було взагалі, сьогодні ж вже є можливість заповнити заявку, але при її відправленні система видає невідому помилку. Ті ж кому все ж таки вдалося відправити свою заяву, на результат її розгляду можуть поки не очікувати. Можливість обробки та перевірки поданних данних в університетах поки що також відсутня.

 Ольга Анощенко – відповідальний секретар приймальної комісії ХНУ ім. Каразіна

Мы не можем посмотреть отсканированное приложение к аттестату. которое должны были загрузить в свой электронный кабинет абитуриенты. И нет возможности, что тоже важно, распечатать само заявление абитуриента, он вроде бы формируется, но документ в PDF формате представляет собой чистый лист. Поэтому пока процесс регистрации заявлений не идёт, но мы надеемся, что ближайшее время всё наладиться.

Юлія Котелевська