У Пісочині будують фізкультурно-оздоровчий комплекс (відео)

У пісочинців стане більше місць, де можно розпочати успішну спортивну кар’єру, та змалечку привчатись до здорового способу життя. У мікрорайоні Мобіль будують новий фізкультурно-оздоровчий комплекс. Будівельники запевняють, що наступного року двері комплексу відкриються для всіх охочих.

фок

Будівництво нового фізкультурно – оздоровчого комплексу у Пісочині було розпочато у жовтні минулого року. За проектом у будівлі розмістяться майданчики для занять волейболом, міні-футболом, тенісом, баскетболом, бадмінтоном та занять із загальної фізичної підготовки.

Юрій Дергачов – представник генпідрядника будівницта ФОК

Общая площадь всего спорт комплекса – 1,5 тис. кв. м  Само игровое поле занимает 850 кв. м в Фитнес-зал где – то в районе 350-ти кв. м Остальные площади занимают места общего пользования: туалеты, раздевалки, душевые.

Зараз роботи з будівництва комплексу виконані на третину. Практично завершено монтування каркасу та установка внутрішніх перетинок. До осені будівельники планують утеплити будівлю та встановлювати вікна, щоб вже у вересні розпочати внутрішні оздоблювальні роботи.

Юрій Дергачов – представник генерального підрядника будівницта ФОК

Данный комплекс строился с учётом энергозбережения. Здесь установленны энергосберегающие стеклопакеты, идёт утепление цоколя, энергосберегающие витражные стёкла. Кроме этого мы используем здесь Led – светильники, как для наружного так и для внутреннего освещения. То есть мы старались сделать наш физкультурно – оздоровительный комплекс энергосберегающим, потому что мы знаем какой на сегодняшний день дефицит с энергоносителями.

Фізкультурно – оздоровчий центр зводять в мікрорайоні “Мобіль”, у якому вже з вересня запрацює нова школа.

Олег Чернобай – Пісочинський селищний голова

Цей фізкультурно – оздоровчий комплекс, який будується у селищі Пісочин дуже важливий і дуже необхідний для нашого селища. Бо селище молоде, дуже багато дітей, які будуть при закінченні будівництва займатися спортом саме у цьому комплексі. 

Подібні фізкультурно – оздоровчі комплекси вже відкриті у Вовчанському та Первомайському районах. Також на стадії будівництва комплекси у Краснограді та Золочіві.

Юлія Котелевська