У парку Горького встановлюють атракціони

За 16 хвилин оглянути красу Першої столиці. Саме стільки обертатиметься найбільше в Україні оглядове колесо, що звели у парку Горького. Уже в серпні харків’яни і гості міста зможуть оцінити масштаби проведеної роботи і порозважатися на майже діснейлендівських атракціонах. 55 метрів заввишки, 10 тисяч світодіодів. Дивомеханіка – справа рук німецьких фахівців. Саме вони виготовляли, тестували і навчали українських колег експлуатувати машину. Особливістю цього атракціону, окрім його краси і масштабів, є кабінка для інвалідів. Усього їх буде 40, що розраховані на 6 пасажирів. Освітлення, кажуть координатори проекту, буде грандіозним – полюбоватися колесом городяни зможуть навіть у іншому районі Харкова.

Андрій Шаптала, координатор проекту реконструкції парку ім.Горького

Тут больше 10 тысяч лампочек светодиодних и подключение займет 2-3 дня. Мы планируем, что в понедельник попробуем его включить, тогда и на Северной Салтовке будет видно, что в Харькове появился новый объект интересный и привлекательный в городе.

Атракціони здадуть в експлуатацію до початку липня, а відвідувачів приймуть у середині серпня. Тож у День міста городяни розважатимуться в оновленому парку Горького.

 

Вікторія Котова