У парку Горького відкрили майданчик для виїзних церемоній одруження

Перша реєстрація шлюбу на новому майданчику в Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького відбулась 29-го липня, – повідомили в мерії.

майданчик в парку

Побралися харківський гонщик Дмитро Кушнарьов і його обраниця Валерія. Молодята розповіли, що планували провести своє свято нестандартно. В результаті, виїзна церемонія в парку Горького перевершила всі їхні очікування. Не зіпсував свято нареченим навіть сильний дощ.

«Ми подали заяву місяць тому і тоді навіть не знали, що такий проект відкривається. Це дуже гарний подарунок для молодих пар, дуже здорово, що така можливість з’явилася в Харкові. Ми шалено раді, що наша церемонія пройшла тут. Нас переповнюють емоції. Я пишаюся тим, що я живу в цьому місті!» – сказала Валерія Кушнарьова.

Свідоцтво про шлюб молодятам вручила начальник Управління державної реєстрації в Харківській області Тетяна Єгорова.

«Сьогоднішній союз зареєстрований у рамках проекту «Шлюб за добу». Дуже приємно, що комунальне підприємство «Щасливе місто» може запропонувати нареченим таке прекрасне місце для проведення церемонії. На сьогоднішній день у місті багато локацій для виїзних церемоній, але я впевнена, що це місце стане для молодих пар не просто новинкою, але і перлиною парку Горького», – зазначила Тетяна Єгорова.

За словами директора КП «Щасливе місто» Ольги Прудко, оформлення майданчика для виїзних церемоній ще не закінчене – найближчим часом там з’явиться освітлення і газон навколо альтанки.

«Сьогодні тенденція щодо виїзних церемоній дуже популярна: ми розуміємо, що в Харкові має бути таке місце, і дуже здорово, що воно з’явилося. Проведення урочистого заходу в парку Горького доступно для всіх жителів міста. На сьогоднішній день тут вже заплановано 110 церемоній», – зазначила Ольга Прудко.