У Московському районі до Дня захисту дітей відкрили дитячий майданчик

Дитинство у комфортних умовах – запорука гармонійного майбутнього. До дня захисту дітей у Московському районі відкрили дитячий ігровий майданчик. Із цією подією харків’ян привітав народний депутат України Дмитро Святаш.

 

Пісні, танці та привітання. У день захисту дітей біля одного із будинків Московського району відкрили сучасний дитячий ігровий майданчик. За словами народного депута України Дмитра Святаша, це не разова акція, а ціла система корисного дозвілля для дітей у найбільшому районі Харкова.

Дмитро Святаш, народний депутат України

Это не просто такая разовая акция, это начало программы по облагораживанию Московского района, который совместно мы проводим с городским головой, с руководством, администрацией Московского района. Это будет делаться системно практически во всех микрорайонах.

У Московському районі історично росте чи не найбільше дитяче суспільство всього Харкова. Як пригадує Дмитро Святаш займатися саме дозвіллям малечі він особисто почав ще 11 років тому. Відтоді Салтівська Весна і спортивний клуб Пєрєсвет стали візитною карткою району. А головна мета усієї діяльності як депутата і громадянина – здорове покоління харків’ян. Адже будь-який успішний громадянин насамперед відрізняється щасливим і повноцінним дитинством.

Дмитро Святаш, народний депутат України

И учитывая то,что в Харькове сформировалась достойная команда депутатов, исполнителей и управленцев всех уровней. Это решать становится намного проще. Потому что, не могу сделать я, не может сделать мер, администрация, но вместе когда выстроена вертикаль, мы можем помочь отдельно взятому человеку, и решить его конкретную проблему.

Велетенська ковзанка і будинок творчості в районі відтепер вигідно доповнюють майданчики просто біля будинків. Проте, для будь-якої матусі саме цей об’єкт інфраструктури кілька років поспіль буде найголовнішим. Майданчик який відкрили до 1 червня містить усе, що потрібно родині з дитиною. А головне – 3 невід’ємні складові – безпеку, зручність і звісно – користь для розвитку дитини. Як каже сам Дмитро Святаш, будь-яке цивілізоване суспільство починається з цивілізованого дитинства. І якщо школи та дитячі садочки батьки почасти обирають за достатком, ігровий майданчик має бути гарним і казковим для всіх. Бо саме граючись, дитина мріє, і тільки потім свої мрії втілює в доросле життя.

 

Єлизавета Дерначова