У місті Первомайський відновили будівництво спорткомплексу

На продовження будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу у Первомайському залучено понад 6 млн. грн. позабюджетного кошту.

Йдеться про гроші ПАТ «Укргазвидобування». Загалом, будівництво цього комплексу триває з 2012-го року та здійснювалось коштом інвесторів. Протягом 2012-2013 рр. на зведення ФОКу у Первомайському витратили більше 2,8 млн грн, – розповів віце-губернатор Євген Шахненко.

За його словами, нині укладено договір з підрядною організацією і в найближчі дні будуть відновлені будівельні роботи. Ступінь будівельної готовності вже становить 25%.

Своєю чергою, голова Первомайської РДА Володимир Павленко повідомив, що відкриття сучасного фізкультурно-оздоровчого комплексу заплановане на 2016-й рік. На його переконання, введення в дію спортивного новобуду створить якісні умови для розвитку волейболу, баскетболу, міні-футболу й фізичної культури.

“Наприклад, у нас є першокласна волейбольна команда. Думаю, що, маючи сучасний фізкультурно-оздоровчий комплекс, зможемо якісніше готувати спортсменів і проводити в місті турніри районного чи навіть обласного значення”, – сказав Павленко.