У Лозовій планують погодинно вмикати воду

Ситуація із проплатами за воду в Лозовій критична. Якщо лозівчани не платитимуть вчасно, її подаватимуть погодинно, або навіть по дням, – йдеться у повідомленні ТРК Сігма.

нет води

За словами першого віце-мера Олександра Жидкова, за червень лише 31% лозічан сплатили за воду. «Лозоваводоканалу» нічим розраховуватися за воду, електрику та податки. «Водоканал винен «Харківобленерго» більше мільйона гривень, якщо підприємство не розрахується до 10-го липня, воду подаватимуть погодинно – з 6 до 8 ранку та з 19 до 21 години. Якщо ситуація стане ще більш критичною воду подаватимуть не лише погодинно, а навіть по дням, – повідомили в мерії. Погодинна подача води може  призвести до погіршення її якості та до руйнування водомереж. Жителі останніх поверхів взагалі можуть лишитись без води.
Нині 13 об’єктів міського водоканалу відключені від електроенергії, працівники кілька місяців не отримують зарплатню, більше 20 чоловік вже звільнилися.
Врятувати підприємство та місто, що може залишитися без води, можуть лозівчани, заплативши за воду. 4-го липня від містян підприємство отримало 500 гривень, а кожного дня лише за електроенергію та воду має сплачувати 50 000 гривень.