У Люботині відремонтували дорогу, що веде до Київської траси

Цьогоріч на капітальний ремонт ділянки дороги на вул. Ворошилова в Люботині з обласного бюджету витратять  463 тис. грн.  Вулиця Ворошилова (її довжина – більше 2 км) є одним з в’їздів до міста Люботин з Київської траси, – повідомив віце-губернатор Євген Шахненко.

За словами Шахненка, ділянку дороги робили з бетону. Згідно з технологіями, вона буде експлуатуватися втричідовше, ніж дорога з асфальту. Застосування бетону високої марки міцності не лише збільшує термін служби дороги, але й допомагає зекономити, у порівнянні з асфальтобетонними сумішами, до 20% вартості матеріалу.

Наразі ремонт майже завершений, незабаром об’єкт вводиться в експлуатацію.  В Люботинській мерії повідомили, що згодом по цій дорозі планується пустити маршрутний автобус, який курсуватиме з центру міста до селища Коваленки.

“Зараз на дорогу люди витрачають багато часу. Спочатку пішки йдуть на залізничну станцію, а потім їдуть декілька зупинок на електричці. Коли почне ходити автобус, діставатися стане швидше і зручніше”, –  розповів віце-мер Люботина Володимир Малік.