У Краснограді і Пісочині триває зведення ФОПів, а в райцентрах – встановлять спортмайданчики

Цьогоріч з облбюджету виділяються кошти (12,4 млн грн) на встановлення в 10 райцентрах спортивних майданчиків з тренажерним, гімнастичним обладнанням та майданчиків із синтетичним покриттям. Про це повідомив  начальник обл.управління у справах молоді та спорту Віталій Кириленко.

кириленко

Триває зведення фізкультурно-оздоровчих комплекси. Так, у минулому році було відкрито ФОКи у Вовчанську і Первомайському, в цьому – будівництво триває в Краснограді й Пісочині. Понад 13 млн грн було спрямовано на ремонт і реконструкцію спорткомплексу «ХТЗ»ів

За інформацією Кириленка, фінансування сфери фізкультури і спорту в 2017 році зросте майже до 128 млн грн (у 2016-му було виділено 96,3 млн).

Віталій Кириленко нагадав про спортивні плани на найближче майбутнє. Так, з 14 по 25 червня в Харкові вперше в історії відбудеться чемпіонат Європи з боксу серед чоловіків, в якому візьмуть участь команди з 40 країн. З 20 по 30 липня наші спортсмени візьмуть участь у Х Всесвітніх іграх у Вроцлаві (Польща) – на даний момент ліцензії завоювали 9 спортсменів. З 18 по 30 липня в Туреччині (місто Самсун) відбудуться ХХІІ Літні дефлімпійські ігри, кандидатами на участь є 310 спортсменів, з яких Харківську область представлять 33 спортсмени (з баскетболу, греко-римської боротьби, легкої атлетики, плавання, спортивного орієнтування та дзюдо). Також спортсмени регіону активно готуються до ХХІІІ Зимових олімпійських ігор, які відбудуться з 9 по 25 лютого 2018 року в Республіці Корея.