У Харкові зустріли спортсменів, що завоювали 18 медалей XXIII літніх Дефлімпійських ігор (фото)

4 золоті, 6  срібних та 8 бронзових нагород завоювали харківські спортсмени на XXIII літніх Дефлімпійськах іграх, що проходили в Туреччині. Загалом, Україну представляли більше двох сотень спортсменів, вони змагалися в 15-х видах спорту.

vlcsnap-2017-08-01-16h12m21s770

У змагальному заліку команда України посіла 2-ге місце, із завойованих 99-ти медалей харків’яни вибороли 18. Дзюдоїст Владислав Мозирев привіз до Харкова відразу 3 бронзові медалі – завоював їх в особистих змаганнях серед чоловіків у ваговії категорії -66 кг, у командному змаганні  разом з Катериною Шепелюк з Рівненської області та у складі чоловічої збірної України з дзюдо. Своїм потрійним бронзовим результатом Владислав задоволений. Попереду у чемпіона – відпочинок та, припускає він, підготовка до наступної Дефлімпіади.

Владислав Мозирев – триразовий бронзовий призер XXIII літніх Дефлімпійських ігор

А в личном весе я перешел в новую весовую категорию, тяжело было, я очень рад своим результатам. Особенно в командных соревнованиях нам удалось бронзовую медаль завоевать, несмотря на то, что у нас была конкуренция. Но мы преодолели все трудности.