У Харкові знімають кіно про війну та шпіонів

Червоноармійці та військові прокурори у ректорській будівлі харківського політеху. У Харкові знімають кіно про війну та шпіонів.

кино

У Харкові тривають зйомки 2-го сезону серіалу “За законами військового часу”. Детективний фільм розповідає про події 1941-го року

Ігор Кривицький, директор фільму

Это когда наши вышли из Киева, когда все напали на Киев и все же понеслись в Харьков и история рассказывается про наших военных юристов прокуратуры,которые приехали и расследуют мелкие дела.

Ролі головних слідчих виконують Катерина Климова та Євген Воловенко. Основним місцем зйомки стала територія Харківського політехнічного інституту. У ректорській будівлі відтепер працюють прокурори. А студентським містечком ходять червоноармійці, їздять вози, гримлять снаряди і димлять шашки. Від самого Харкова актори у захваті.

 Анатолій Зиновенко, актор

Мне очень нравятся и локации, у вас чувствуется,что это первая столица и монументальность,какие-то говорящие дома,они одновременно и давят и ими восхищаешься

Катерина Климова,акторка

Замечательная погода во-первых и было желание гулять и много по объектам, которые снимали, пришлось пройти утром или вечером перед съемкой. Какое-то у меня воспоминание дежа-вю из детства.

У Харкові окрім території політеха, для зйомок серіалу планують задіяти і Будинок архітектора. У місті актори затримаються до 10-го листопада. Далі знімальний процес продовжиться у Києві.

Ірина Клименко