У Харкові за підтримки уряду Німеччини відремонтували пожежне депо (відео)

Сьогоді, 29-го серпня, у Харкові відкрили після реконструкції будівлю пожежного депо 25-ї Державної пожежно-рятувальної частини Індустріального райвідділу ДСНС Харкова.

депо

Заступник очільника Служби Руслан Білошицький подякував німецьким партнерам за співпрацю та допомогу у вирішенні питань покрашення умов праці для рятувальників ДСНС.

Це був тривалий процес, але протягом всього часу будівництва ми усвідомлювали, що працюємо заради наших рятувальників, які щодня виконують свій обов’язок — захищають народ України та її територію від надзвичайних ситуацій. Саме тому ми робили все можливе, аби наші хлопці мали необхідні умови праці”, – зауважив Руслан Білошицький.

Своєю чергою, керівник проекту “Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями” Крістіан Пошман зазначив, що капітальний ремонт будівлі депо, а також новий захисний одяг та оснащення, які передає цього дня Уряд Німеччини рятувальникам Харкова, допоможуть швидше та краще виконувати свою роботу — щоденно рятувати життя харків’ян.

Довідково:

Загальна вартість ремонтних робіт склала близько 4,8 млн. грн. Протягом 9 місяців було повністю відремонтовано всі приміщення пожежної частини площею понад 835 кв.м та понад 700 кв.м. покрівлі. Крім того, були влаштовані нові системи електропостачання, вентиляції та нової енергоефективної системи опалення на базі котла на твердому паливі.

За матеріалами обл.управління ДСНС