У Харкові відкрились Міжнародна агровиставка “Агропорт. Схід. Харків – 2017”

Сьогодні, 5-го жовтня, у Харкові відкрилась Міжнародна агропромислова виставка та форум з підтримки фермерства «Агропорт. Схід. Харків – 2017».

агропорт

Захід зібрав біля 10 тис.учасників, зокрема, майже 200 компаній аграріїв-виробників та 30 представників міжнародних фінансових організацій.

Найперше завдання виставки та форуму – підтримка малого і середнього бізнесу, а також – презентація Харківської області для потенціальних партнерів.

«Агропорт. Схід. Харків – 2017» триватиме протягом 3 днів. Головною локацією заходу традиційно є аеропорт «Харків». У перший день, 5 жовтня, відбувається бізнес-форум з огляду зовнішніх і внутрішніх ринків продовольства України. Захід проходить у рамках Всесвітнього дня продовольства. «Родзинкою» форуму стане церемонія нагородження відкритою премією AGROPORT AWARDS, якою керівництво ХОДА та організатори форуму відзначать кращих сільгоспвиробників та представників харчової промисловості Харківщини. У 2-й день форуму відбудеться науково-практична конференція з адаптації сільського господарства до зміни клімату. У 3-й на демонстраційних полях Харківського національного аграрного університету імені В.В. Докучаєва пройде День поля. Також 7 жовтня на території аеропорту представлять вітчизняні та іноземні зразки сільськогосподарської техніки. З повною програмою заходів «Агропорт. Схід. Харків – 2017» можна ознайомитися тут.

Довідково:

«Агропорт» – щорічний масштабний захід з підтримки фермерства та сільгоспвиробників України та Східної Європи. Проходить з 2015 року за підтримки Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO) і входить до календаря ООН. З 2016 року «Агропорт» об’єднав фермерів усієї України та проводиться у форматі «Захід – Схід».

За матеріалами сайту ХОДА