У Харкові відбудеться міжнародний фестиваль театрів малих форм

V Міжнародний фестиваль театрів малих форм «Театронік» пройде з 30 жовтня по 3 листопада в Харкові. Цьогоріч у фесті візьмуть участь театри з Грузії, Польщі, Литви, Білорусі, Нідерландів, Болгарії та України.

театронік

Як повідомили організатори, харківському глядачеві будуть представлені спектаклі, відмічені Гран-прі на престижних міжнародних театральних фестивалях і конкурсах, а також «молодий театр» – свіжі режисерські ідеї, оригінальні сценографічні рішення, яскраві акторські роботи.

У програмі фестивалю: спектаклі, майстер-класи, екскурсії, виставки, прес-конференції. В рамках заходу пройдуть творчі зустрічі з відомими українськими театральними діячами.

Відкриття фестивалю – 30 жовтня, початок – о 18:00.

Місце проведення – Будинок актора ім. Л. Сердюка (вул. Манізера, 3).

З програмою фестивалю можна ознайомитися тут.

Довідково:

Фестиваль театрів малих форм «Театронік» заснований в Харкові в 2011 році і проходить як бієнале (раз на два роки). «Театронік» – це інтеграція українського театрального мистецтва в європейський культурний контекст – це можливість побачити цікаві проекти і талановиті постановки, що втілюють гуманістичні ідеї.

За 5 років існування фестивалю своє мистецтво харківському глядачеві продемонстрували театри більш ніж з 20 країн, зокрема, з Англії, Франції, Німеччини, Нідерландів, Туреччини, Ізраїлю, Польщі, Угорщини, Сербії, Македонії, Болгарії, Литви, Латвії, Естонії, Росії, Молдови, Білорусі, Казахстану, Киргизії, Грузії, Вірменії та України.