У харківському офісі “Укргазвидобутку” податкова провела обшуки

У Харкові, в офісі керівника “Укргазвидобуток Вадима Мохова на Сумській, вранці тривали обшуки. Їх проводить податкова поліція у справі щодо компанії, що входить до бізнес-структури нардепа Вадима Новинського.

укргазвидобуток

За словами адвоката компанії “Укргазвидобуток”, податкова поліція прийшла до офісу на вулиці Сумській о 9-й ранку. Обшук проводиться у справі генпрокуратури про “фіктивність” Smart Energy – однієї з найбільших газовидобувних компаній України. Тим часом юрист називає такі обшуки тиском на бізнес та спробою перерозподілу ринку.

Олег Головков – адвокат компанії “Укргазвидобуток”

Ми вважаємо, що це частина того рейдерського наїзду, який було здійснено на Укргазвидобуток. Ми знаємо ці події у вересні, серпні, жовтні цього року. Коли заарештовувся директор Укргазвидобутку, коли його поміщали у камеру з метою створення додаткового тиску. Це все ми вважаємо, що це ряд подій, які повязані.

Зазначимо, що 5-го жовтня у Харківській області затримали директора компанії Укргазвидобуток, яка входить до “Смарт-Холдингу” нардепа Вадима Новинського, Вадима Мохова. Йому оголосили підозру за фактом незаконного видобування корисних копалин загальнодержавного значення та заволодіння чужим майном, шляхом зловживання службовим становищем. Вадиму Мохову суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави в розмірі 5 млн.грн. Заставу внесла сама компанія.