У Харкові тхеквондисти встановили новий рекорд України

4-й спортивний ярмарок «Харків – спортивна столиця» відбувся сьогодні, 9-го вересня, в Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького.

тхеквандо рекорд

У рамках ярмарку сьогодні був встановлений новий рекорд України – «Наймасовіша демонстрація елементів з тхеквондо». У масштабному видовищі біля головної сцени парку взяли участь 2 тис. і 1 тхеквондист різного віку та їх ні тренери. Встановлений рекорд зафіксувала керівник Національного реєстру рекордів Лана Вєтрова.

«Харків дійсно найкраще спортивне місто в Україні, і у нас є цьому підтвердження – на початку 2017 року Національний реєстр рекордів зареєстрував 41 спортивний рекорд тільки в Харкові і області – це найкращий результат в Україні. Сьогодні ми фіксуємо у Харкові вже 42-й рекорд!» – зазначила керівник Національного реєстру рекордів.

Сертифікат про встановлення нового спортивного рекорду в Харкові Лана Вєтрова вручила першому віце-меру Ігорю Терехову.

«Я вітаю вас усіх з новим рекордом – це ще один крок вперед нашого міста. Тому що наше місто – найкраще, ми дійсно спортивна столиця України!» – сказав Терехов.

Після цього на головній площі парку відбувся масштабний парад спортивних федерацій міста. Для гостей ярмарку спортсмени підготували видовищне шоу – масовий виступ за участю акробатів, гімнасток, представників бальних танців, черлідінгу та воркаута.

Всього на ярмарку спорту було представлено 60 спортивних федерацій Харкова і 25 міських спортивних організацій.

Ярмарок розмістився на кількох локаціях. Так, на центральній алеї проходила презентація спортивних клубів, організацій, а також кращих фітнес-клубів міста, де всі бажаючі мали можливість ознайомитися з їхніми досягненнями та записатися у клуби і секціі, які сподобалися.

На спортивних майданчиках відбулися турніри з різних видів спорту: міні-футбол , волейбол, теніс та ін., в яких змогли взяти участь усі бажаючі. У зоні бойових єдиноборств пройшли показові виступи з таких видів спорту, як кемпо, ушу, кікбоксинг, муей-тай, дзюдо та ін.

За матеріалами сайту мерії