У Харкові судитимуть 3-х виробників сурогатного алкоголю, яким насмерть отруїлись 48 людей

Прокуратура закінчила досудове розслідування у справі виробників сурогатного алкоголю, – повідомив прокурор області Юрій Данильченко.

суд молоток 1

” У понеділок, 24-го липня, ми закінчили досудове розслідування стосовно організованої групи зловмисників, які налагодили канали поширення цієї отрути. Ви пам’ятаєте, що  організатора і його двох спільників, які закуповували сировину в сусідній області, потім в квартирі розбавляли і фасували в різну тару, затримали, можна сказати, “по гарячих слідах”. Ми вважаємо їх головними винуватцями смерті 48 людей. Саме стільки причин загибелі від сурогатного алкоголю в Харківській області підтверджені результатами досліджень”, – сказав Данильченко.
Данильченко повідомив, що зараз триває процес ознайомлення сторін з матеріалами розслідування. Після закінчення процедури обвинувальний акт буде направлений до суду. Максимальна санкція статті передбачає – 10 років позбавлення волі. Нині всі троє підозрюваних перебувають під вартою.
“Також окремими провадженнями до суду зараз йдуть справи стосовно посередників і безпосередніх продавців цього сурогату. Стосовно двох підозрюваних провадження за ч. 3 ст. 204 Кримінального кодексу України – вже в суді. Ще 5 обвинувальних актів щодо 6 підозрюваних повністю готові для передачі до суду. Залишилися технічні формальності”, – сказав  Данильченко.