У Харкові стартував новий набір до Патрульної поліції (відео)

У Харкові стартував новий набір до Патрульної поліції. Заявки можна подавати до 30-го липня. А поки є час готуватись до етапів випробування. Їх буде кілька: знання законодавства, рівень фізпідготовки, мотивація кожного кандидата.

набір патрульна

Заповнити електронну заявку, підготувати пакет документів та пройти кілька етапів відбору мають всі претенденти на вступ до лав Патрульної поліції Харкова. Цього разу планують набрати 250 працівників– чоловіків та жінок віком від 20-ти до 35-ти років. У поліції розповідають, будуть тестувати кандидатів на знання законодавства та логіку. Та чи не найбільше кандидатів відсіюється під час перевірки фізичної підготовки, – кажуть в поліції.

Олександр Солодуха – начальник сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських 

Біг на 100 м – перша категорія 18-25 років – 14, 2 сек, друга категорія – 26-30 років – 14, 6 сек, третя категорія – 31-35 – 15 сек. Біг на 1 тис. м – перша категорія – 4 хв, 2 категорія – 4, 15 сек, 3 категорія – 4, 30.

Також майбутні копи проходитимуть психологічний тест та співбесіду .

Артем Рамчук – начальник кадрового забезпечення Управління патрульної поліції Харкова

Після фізичної підготовки всі кандидати будуть проходити психологічне вивчення і останній етап – це співбесіда з поліцейською комісією. всі кандидати, які будуть рекомендовані поліцейською комісією до зарахування в патрульну поліцію, будуть запрошені на оформлення. Уже оформлення на службу в поліції.

Претенденти, які пройшли відбір, будуть 4 місяці навчатися в Академії поліції в місті Суми. Далі новоспечені поліціянти повернуться до Харківщини, де на них чекатиме робота у дорожній поліції, групах швидкого реагування та патрулях . За місяць патрульний має 14 робочих змін по 12 годин. Зарплатню обіцяють від 8-ми тис.грн. А от чого не радять робити кандидатам – так це приховувати інформацію щодо притягнення їх до кримінальної чи адміністративної відповідальності, адже до конкурсу не допускають громадян із судимістю.

Олександр Солодуха – начальник сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських 

Були кандидати, які в анкетах, автобіографіях не зазначали, що вони притягувалися до кримінальної відповідальності, до адміністративної відповідальності по 130 ст. адміністративного кодексу України, які складались на них 1,5 місяця, 2 місяця назад. Вони цього не зазначали і не повідомляли.

Прийом заявок до поліції триватиме до 30-го липня.

Діана Корсун