У Харкові стартував IX Міжнародний дитячий телефест «Дитятко» (фото)

Сьогодні, 6-го вересня, у Харкові відкрився IX Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко». Цього разу до фінального туру потрапили 134 роботи з 33 країн світу.

дит5

На учасників IX фестивалю очікують яскраві та насичені дні, наповнені творчими зустрічами, тренінгами, презентаціями, переглядом та обговоренням конкурсних робіт, цікавим дозвіллям та спілкуванням з дітьми, що створюють теле- та радіо продукцію в інших регіонах. Про це йдеться на сайті облради, що є засновницею фесту. Навчання та майстер-класи для дітей проводитимуть міжнародні експерти. Професійне журі цього року представлене фахівцями з України, Білорусі, Іспанії, Чехії та Туреччини. Враховуючи, що 2017 рік проголошено Роком Японії в Україні, почесний гість фестивалю – японський режисер Мітсуо Года.

У програмі фестивалю майстер-класи різноманітної тематики: українського дослідника візуальної культури Дмитра Петренка, білоруського режисера Наталії Морозової, японського режисера Мітсуо Года, вітчизняного ведучого та медіаексперта Андрія Куликова, директора міжнародної кінодистриб’юторської компанії «KINOLIFE Distribution» Іллі Свідлера.

Довідково:

Міжнародний дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко» заснований Харківською обласною радою у 2009 році за ініціативи її голови Сергія Чернова.

Мета фестивалю – розвиток дитячого телебачення, підвищення професійного рівня телебачення, орієнтованого на дитячу цільову аудиторію, а також підтримка дитячих творчих студій.

За роки існування фестивалю кількість конкурсних номінацій зросла у кілька разів. Серед конкурсних номінацій, які пропонуються учасникам фестивалю, є одна особлива: «Місцеве самоврядування – це ми!». Партнером у цій номінації виступає Рада Європи, яка підтримує популяризацію діяльності органів місцевого самоврядування, підвищення інтересу підлітків до розвитку демократії та стимулювання молоді до більш активної участі у житті своїх громад.

Фестиваль «Дитятко» є членом міжнародної організації CIFEJ (Міжнародний центр фільмів для дітей та молоді), яка створена під егідою ЮНЕСКО.

Офіційний сайт фестивалю: http://fest.dytiatko.org