У Харкові розпочався II Міжнародний конгрес вчених USERN (відео)

Наука – без меж. Вчені з усього світу зібралися у Харкові на II Міжнародному конгресі.

конгрес

Мета конгресу – спілкування молодих науковців України і світу з провідними іноземними дослідниками, які представляють фізичні, соціальні, біологічні та медичні науки.

Анна Курач, організатор

Завдяки цьому конгресу ми маємо можливість обєднати різні сфери науки,обєднати видатних вчених і молодих, тобто дати змогу молодим вченим поспілкуватися з видатниким науковцям, донести до них свої праці наукові

Серед ключових спікерів та лауреатів конгресу науковці з Америки, Канади, Німеччини, Італії, Великої Британії та Словенії. Учасниками стали близько трьохсот науковців. Серед них і Фармаз Делаварі з Ірану. Саме там минулого року був проведений перший міжнародний науковий конгрес.

Фармаз Делаварі, учасниця з Ірану

Іран знаходиться на достатьно високій сходинці у розвитку науки. Ми проводимо міжнародні конгреси, запрошуємо науковців з різних куточків світу. Я дуже пишаюся своєю країною у цій сфері. Я думаю, що Україна також не відстає і демонструє високі наукові результати. Я вважаю, що найголовніша мета для всіх країн світу — обєднати зусилля, адже лише разом ми досягнемо спільної мети – наука для миру та медичних революцій.

Оргназітором конгресу став USERN, міжнародна науково-освітня дослідницька мережа. Вона заснована у 2015-му році з метою мирного й гуманітарного розвитку освіти і наукових досліджень в усьому світі. Органзітори обрали Харків через потужну базу молодих вчених

Німа Резаї, директор USERN

Я хочу наголосити на важливості наукового співробітництва. Ми вже запровадили мобільність студентів між Харківським національним та Тегеранським медичними університетами Я хочу, щоб науковці відвідували різні наукові установи і мали краще уявлення про науку.

Юлія Світлична, голова ХОДА

Надзвичайно важливо для Харківщини мати і проводити такий конгрес, тому, що наші молоді вчені будуть мати таку мотивацію долучатися до міжнародних програм, вигривати гранти, тому що сьогодні буде вручено 5 номінацій у вигляді 5 тис дол, щоб у подальшому розвивати наукову діяльність і сподіваюсь,що наступного року цю номінацію поповнять представники України, а може ще й з Харківщини.

Також в рамках конгресу відбувся третій Міжнародний фестиваль малюнків дітей-пацієнтів, які хоча б раз у житті мали досвід госпіталізціїї або страждають на невиліковні хвороби До організаційного комітету було надіслано 1 тис.400 робіт з 17-ти країн світу. Переможцями стали 13 учасників. Заходи конгресу проходитимуть в 4-х харківських вишах – каразинському, політехнічному, фармацевтичному та медичному універистетах На базі цих навчальних закладів буде створено 5 наукових майданчиків, де читатимуть лекції й братимуть участь у дискусіях видатні вчені світового рівня. Завершиться конгрес 10-го листопада.

Ірина Клименко