У Харкові Президенти України та Литви обговорять підготовку до Саміту «Україна – ЄС»

Сьогодні, 9-го червня, у Харкові відбувається зустріч Петра Порошенка та Далі Грібаускайтє, Глави держав обговорять підготовку до Саміту «Україна – ЄС».

порошенко даля

Серед тем, які будуть порушені під час переговорів, – подальша співпраця з НАТО в контексті нещодавнього Саміту Альянсу, проблематика двосторонніх відносин, а також посилення взаємодії для протидії російській агресії.

Глави 2-ох держав також зустрінуться з представниками ЗМІ та з українськими військовослужбовцями АТО, які проходили реабілітацію в Литві.

Ввечері 9=го червня Президент Литовської Республіки візьме участь у заходах з нагоди Днів Литви в харківському Центральному парку культури і відпочинку ім. М. Горького.

За інформацією Посольства Литовської Республіки в Україні, Дні Литви в нашій області проходитимуть з 9 до 11 червня. Цими днями у Харкові пройде литовський ярмарок, де будуть представлені литовські національні ремесла, національні страви, можливості туризму та навчання в Литві, з концертами виступатимуть литовські й українські артисти.

Офіційне відкриття литовського ярмарку за участю Далі Грібаускайтє та голови ХОДА Юлії Світличної відбудеться в ЦПКіВ ім. М. Горького 9 червня о 17:00.

За матеріалами сайту ХОДА