У Харкові працюватимуть патрульні, яких навчали у Сумах (відео)

Патрульні для Харкова. Вперше Сумська академія поліції випустила патрульних інспекторів для іншого міста. Після 4-х місяців навчання 93 інспектори вже можуть приступити до виконання своїх обов’язків та забезпечити порядок на вулицях Харкова.

Присяга 3

У Сумській академії поліції пройшов випуск патрульних поліцейських. Інспекторів готували для Харкова. Навчання, кажуть поліціянти, було нелегким.

Євген Поляков – інспектор патрульної поліції м. Харків

Самым сложным было держать себя в тонусе, учить материал который дают преподаватели. Не расслабляться, постоянно учиться и пополнять свои знания, каждый день, на протяжение 4-х месяцев обучения.

Випускниками академії стали 93 інспектори, серед них і 16 дівчат.

Наталя Лабунська – інспектор патрульної поліції м. Харків

Я считаю, что нельзя разделять: девушка либо мужчина, в данной профессии – мы здесь все равны.  Если мужчина сильнее женщины, то мы можем помочь в чем-то другом, другой ситуации, чем либо другим, например….хитростью или еще какими-то женскими чертами

Нових поліцейських, за словами викладачів, навчають за принципами, які дуже відрізняються від підготовки яка була раніше. Тепер теоретичні знання одразу ж закріплюють на практиці.

Андрій Іванов – начальник циклу вогневої та фізичної підготовки

Для них спеціально розробляються так звані рольові ігри або сценарії, в яких вони відпрацьовують всі ситуації дійсно на практиці. Там розподіляються ролі: є правопорушники, є правоохоронці, є потерпілі. Тобто їх виводять на місцевість і вони відпрацьовують законодачу базу, теоретичну – практичними навичками.

Прагнення змін та любов до батьківщини – саме це спонукає молодь вступати до лав правозахисників.

 Олександр Котенко – інспектор патрульноЇ поліції м.Харків

Сюда я пошел чисто из патриотических чувств, и я сторонник – я верю в реформу и считаю, что я буду достойным примером этой реформы, постараюсь не подвести украинский народ и буду следить за порядком на улицах своего любимого города Харькова.

Це вже другий випуск патрульних в академії. Перші випускники вже пильнують за правопорядком на вулицях Сумщини.

Юлія Котелевська