У Харкові похрестили сина загиблого воїна АТО Вадима Третякова (відео)

До народження свого сина військовослужбовець Вадим Третяков не дожив кілька місяців. Чоловік загинув у квітні цього року в зоні АТО. А його син народився 15-го червня. Сьогодні новонародженого похрестили. Мати дитини, Марія, назвала немовля на честь батька, бо той на нього дуже схожий.

хрестили

До храму Іоана Богослова йде когорта людей, на руках несуть ще зовсім маленького 2-місячного Вадима. У його мами – Марії – відповідальний день – хрещення сина. Немовля назвала на честь чоловіка, надто той схожий на нього.

Марія Третякова – мама Вадима

Я хочу, чтобы он был настоящим мужчиной, это очень важно для меня как для женщины. Кем он станет – я думаю, если он станет хорошим человеком, то любой выбор его, я думаю, будет хорошим. Не главное, я думаю, кем он захочет – я естественно приму это. Захочет по папиным стопам пойдет, то пойдет, отпущу его.

Малий Вадим народився 15-го червня, та батько так і не встиг побачити сина. У квітні цього року Вадим Третяков загинув в зоні АТО на Донеччині. Протягом нелегких місяців після смерті чоловіка Марію як могли підтримували волонтери – всі охочі допомагали майбутній матері і речами, і грошима. З пологового новонародженого зустрічали рідні, друзі та побратими батька.

Ольга Ісакова – волонтер “Укроп-холлу”

Помогали вещами, продуктами, деньгами, всем, что нужно было в положении женщине. Из роддома мы тоже встречали ее торжественно, с шариками, цветами, огромная компания которая кричала Слава Украине, и Слава Герою, и Машенька тоже назвала сына Вадим, то есть он у нас Вадим Вадимович.

Хрещеним батьком для меншого Вадима Третякова став друг дитинства його тата. Про свого друга – у Юрія лише найкращі спогади. Пам’ятає чоловік і рішучість Вадима піти у зону АТО.

Юрій Харченко – хрещений батько, друг Вадима Третякова

Он сам туда пошел – мы его отговаривали, друзья, семья. А он только я, я пойду и все. Надо побыстрее быть там на рождение сына приехать. Так получилось, что он не приехал.

Волонтери і далі обіцяють підтримувати молоду маму та новонародженого сина.

Діана Корсун