У Харкові оштрафували 2-х торговців за порушення правил продажу риби (фото, відео)

Правоохоронці Шевченківського району спільно з спеціалістами обл.управління Держпродспоживслужби перевірили, чи мають торговці рибою належну документацію та холодильники.

риби5
Перевірили магазини, кіоски, супермаркети та ринки біля станцій метро «23 Серпня» та «Перемога». Усього – 30 об’єктів, – повідомили в поліції.
Знайшли 2-х порушників. Чоловік продавав рибу без будь-яких дозвільних документів. На нього склали адмінпротокол за ст. 164 (порушення порядку провадження господарської діяльності) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Продавцю загрожує штраф до 2-х тис.грн. Поліцейські вилучили 5,8 кг сумнівного товару. Ще одна реалізаторка продавала в’ялену рибу у місці, не пристованому для торгівлі. Їй також загрожує штраф. 

В більшості випадків у реалізаторів був повний пакет документів на товар, та їм всеодно нагадал про необіхідність дотримання правил зберігання свіжої, в’яленої, солоної і копченої риби.

Нагадаємо, 22-го липня до інфекційної лікарні Харкова доставили 22-річну дівчину з діагнозом “ботулізм”. Дівчина отруїлась рибою.