У Харкові офіцери запасу присягнули на вірність українському народові

30-го липня склали військову присягу на вірність українському народові та отримали звання «молодший лейтенант запасу» майже 1 тис. випускників факультету з підготовки офіцерів запасу ХНУПС ім. Кожедуба.

присягазапас

Організатори повідомили, що до університету прибули студенти з 37 вищих цивільних навчальних закладів Харкова, Полтави, Миколаєва, Чернігова та Кременчука.

«Випускники факультету пройшли навчання за 24 військовими спеціальностями й отримали військовий досвід від кращих викладачів. Протягом дворічного терміну навчання майбутні офіцери опановували теоретичні знання з загальновійськової, тактичної, тактико-спеціальної, військово-технічної і військово-спеціальної підготовки та методики роботи з особовим складом», – розповіли в ХНУПС.

29-го липня військову присягу склали понад 700 хлопців та дівчат, які завершили навчання в НТУ «ХПІ» за програмою підготовки офіцерів запасу.

За словами начальника факультету полковника Олександра Серпухова, протягом декількох років студенти з 20 цивільних вищих навчальних закладів наполегливо опановували різні військові спеціальності на кафедрі військової підготовки офіцерів запасу. Також проводились на навчальні збори, аби на практиці закріпити нові знання.

За матеріалами сайту ХОДА