У Харкові нагородили переможців 3-го обласного патріотичного форуму (відео)

“З Україною в серці”. У Харкові нагородили переможців 3-го обласного патріотичного форуму. Учасники брали участь в 4-х конкурсах – книгоманія, написання письмових творів на тему літніх канкул, створення листівок та картин на японську тематику. Кращими стали 107 учасників з різних куточків Харківщини.

форум

У Харкові нагородили переможців 3-го обласного патріотичного форуму «З Україною в серці». Організаторами патріотичного форуму стали співробітники Харківської обласної дитячої бібілотеки. Говорять, головна мета прищепити дітям любов до України. Учасники віком від 5-ти до 15-ти років з усіх куточків Харківщини змагались в 4-х конкурсах. Один із них створення листівки «Бібілотека. Книга. Родина». З понад 400-т учасників Віолетта Гунько стала другою. 15-річна дівчина створила листівку за 2 заняття. Обрала образ української дівчини.

Віолетта Гунько, учасниця міжрегіонального конкурсу дитячої листівки

Мы живем на Украине, всем нравятся ее красота. Говорят,что на Украине самые красивые женщины поэтому сделала именно женщину

Світлана Загревська, організатор конкурсу

В кожній роботі ми бачимо, що дитина розуміє цінність книжки, читання і кожен цінує цей родинний затишок,увагу батьків, тому що навколо книги не просто поєднується родина, але і це взагалі дуже важливий пласт виховання.

Учасники другого конкурсу мали намалювати картину на тему «Дивовижна Японія».

Світлана Загревська, організатор конкурсу

Діти малювали не просто малюнки на тему “Японія”, але й ще проводили паралелі на тему “Японія і Україна”, якщо придивитися до цих робіт то вони дуже багато найшли сіпльного. І діти японські і україньски вони теж прагнуть до мира.

Переможницею стала 14-річна Марія Лукінова.Дівчина намалювала лелек,які в Японії є зникаючим видом і занесені до червоної книги.

Марія Лукінова,учасниця обласного конкурсу «Ця дивовижна Японія»

Есть еще история,что девочка,когда на Япония упала бомба ,она делала журавлей,она думала,если я сделают столько-то то буду жить, но она не успела несколько сделать и умерла

Інші 2 конкурси були Всеукраїнськими. Це письмові твори на тему «творчі канікули» та книгоманія. В останньому взяли участь більше 4-х тис. дітей. 13-річний Данило, один із них. В цьому конкурсі учасники мали розповісти про свою улюблену книгу. Данило обрав роман Жюль Верна “Діти Капітана Гранта”.

Данило Слободянюк, учасник всеукраїнського конкурсу «Книгоманія»

Мама привила мне любовь в Жюль Верну, я перчитал все романы, и выбрал этот. А тут больше всего рассказывается о дружбе,взаимоотношениях

Переможцями в 4-х конкурсах стали сто 7 учаснків. Вони отримали дипломи та солодощі.

Ірина Клименко