У Харкові на стадіоні «Металіст» відбулось українське класіко. В рамках чемпіонату України з футболу серед команд Прем’єр ліги донецький «Шахтар» зустрівся з київським «Динамо».

Screenshot - 25.07.2017 - 08:43:18

Після перемоги в Суперкубку України 2:0, підопічні Паулу Фансеки були налаштовані лише на позитивний для себе результат. Але головний тренер «Динамо» Олександр Хацкевич зумів зробити правильні висновки після поразки від гірників у матчі за Суперкубок. Після перемоги над Чорноморцем Хацкевич практично не став змінювати склад. Лише замість Циганкова на полі з перших хвилин з`явився Гонсалес, який був одним з найктивніших у складі гостей. У Шахтаря все було стабільно і лише одна зміна – замість Ордеця на поле вийшов Ракицький. Динамо в цій грі зробило ставку на щільний захист. Відпрацьовували в обороні усі, окрім Мбокані. Але Дьємерсі зробив свою справу. Саме його удар на початку другого тайму після пасу від Гармаша був точним і вивів його команду вперед. Десь з хвилини 60-ї Шахтар почав тиснути, а Динамо здавати позиції. Моменти біля воріт гостей почали виникати один за одним. В останні десять хвилин гри гостям довелося стримувати справній штурм воріт. Але Динамо вистояло 0:1.