Регбісти харківського “Олімпу” виграли перший фінальний матч Кубку України

Screenshot - 18.10.2017 - 09:58:10

У Харкові на стадіоні “Динамо” відбувся перший фінальний матч розіграшу Кубку України з регбі. В ньому зустрілись неодноразові чемпіони країни і володарі національного Кубку регбісти харківського “Олімпу” і збірна Одеської області.

Вжепротягом багатьох років харківські та одеські регбісти ведуть постійну боротьбу за зототі нагороди як в чемпіонаті України, так і розіграші Кубку. Щоправда, у цьому сезоні команда з Одеси не заявилась на чемпіонат України, а всі свої сподівання на успіх перенесла на розіграш Кубку України. Втім, не завадило підопічним Валерія Кочанова знову бути сильнішими за одеських регбістів у першому фінальному матчі. Ще у першому таймі кращий бомбардир харків’ян Олег Косарєв приніс “Олімпу” 13 очок. І хоча одесити відповіли спробою, реалізацією та точним ударом зі штрафного, на перерву команди пішли за переваги господарів поля у 3 очки. У 2-му таймі завдяки спробі капітана “Олімпу” Сергія Церковного і реалізації двох штрафних у виконанні Олега Косарєва харківська команда ще збільшила рахунок на свою користь. В підсумку двадцять 3:10 і тепер на суперників очікує матч-відповідь, що пройде в Одесі у суботу, 21-го жовтня.