У Харкові діти з вадами зору опановують пілатес

Гарна фізична форма без надмірних навантажень. Заняття пілатесом якнайкраще підходить дітям з вадами зору, – певна тренер Анастасія Геретс.

геретс

Анастасія Геретс – тренер з пілатесу із 10-річним стажем. З дитинства Настя мала слабке здоров’я та вади зору.  Зрештою, спробувавши багато фізичних занять, знайшла собі хобі до душі – пілатес. Він допомагає підтримувати гарну фізичну формі, а також дарує гармонію душі та тіла.

Анастасія Геретс, тренер з пілатесу

Я пробовала все и нашли этот пилатес, который понравился. Через 5 занятий были большие результаты. Я могла выполнить многие упражнения. Я решила, если сама смогла освоить это, то почему бі не учить других.

Тренер розповідає, що в в основі системи – низка вправ, під час виконання яких задіяні усі групи м’язів. Такі заняття – оптимальний вибір у боротьбі з зайвими кілограмами без надмірних навантажень. Також пілатес допомагає швидше реабілітуватись після травм. Займатися ним здатні люди будь – якого віку, незалежно від рівня фізичної підготовки, зауважує Анастасія. Тренуватись можна з використанням як простого, так і спеціального спортивного знаряддя.

Тренерський досвід Анастасія переймала у фахівців за кордоном. Каже, найголовніше, чому навчилась – як правильно працювати з людми з інвалідністю та дітьми із вадами зору.

Анастасія Геретс, тренер з пілатесу

Меня научили, как помочь другим понять, как правильно выполнять упражнение через конкретное прикосновение рукой. использовать визуализации. Например, говорю, что нужно лечь на пол и позвонок в области поясницы должен лежать на полу. Здесь говорю, что живот должен быть плоским. Это стол, который держит горячий напиток, втягиваем его и держим.

Нині  Анастасія, як громадська активістка, виступає за безоплатні тренування для дітей із вадами зору. Поки що такі ініціативи підтримали в одній з міських фітнес студій. Нещодавно Настя набрала експериментальну групу з десяти дітей. Тренування проходять 1-2 рази на тиждень.

Дар’я, школярка, займається пілатесом

Тренер у нас очень хороший, он все хорошо объясняет, если попросить помогает, если делаешь

Надія Хохлова, директор фітнес студії

У нас появился специалист, который прекрасно работает с детками, которые ограничены в своих возможностях, в частности, это слепые детки.  Настя Геретс, которая работает в нашей студии, она започаткувала эту систему, это помогает чувствовать деткам себя более раскованно во внешней среде.

У планах Насті – заснувати у Харкові спеціалізовану пілатес-школу, де  безкоштовно зможуть тренуватись люди із вадами зору та люди з інвалідністю. У цьому дівчина сподівається на підтримку місцевих владників, небайдужих людей та громадських організацій.

Мілен Мода