У Кабміні звітували про подолання кризи

У кабіміні сьогодні підбивали підсумки спільної з парламентарями роботи та визначались із майбуттям.

 

За плечима – подолання небаченої досі кризи у 2010-му, та відновлення екномічного зростання у 2011-му, на часі – перевищення докризових соціально-економічних показників. У Кабміні сьогодні підбивали підсумки спільної з парламентарями роботи та визначались із майбуттям.

Микола Азаров, прем’єр-міністр України

Водночас наголошую, що кожен член уряду має переосмислити досвід взаємодії, врахувати зауваження нардепів та підняти роботу з розробки законопроектів на якісно новий рівень. Системні завдання вимагають якісної роботи з профільними комітетами, нардепами, громадськістю, експертним середовищем.

Стратегічне та спільне завдання для урядовців та нардепів – підвищення рівня життя українців, наголосив очільник уряду Микола Азаров. Саме ним варто керуватись, готуючи нові законопроекти. Принципово, каже глава кабміну, донести їх сенс до широкого загалу. Без схвалення законотворчої діяльності громадськістю, закони не варті папіру на якому написані, сказав Азаров.

Микола Азаров, прем’єр-міністр України

Головним напрямком модернізації в 2012 році має стати підвищення рівня соціальнозахищеності та рівня життя населення. Необхідно продовжити роботу з підвищення доступності якості медичного обслуговування. 2012 рік буде вирішальним щодо створення сприятливого бізнесклімату. Уряд продовжить, Уряд готовий продовжити суттєве скорочення документів дозвільного характеру та видів господарської діяльності, що потребують ліцензування, спрощення та прискорення дозвільних процедур, оптимізацію державного нагляду, ліквідацію невиправданих адміністративних послуг.

Юлія Губська