У Харкові нагородили переможців конкурсу "Вища школа – кращі імена"

Вища школа, в якій є конкурентне середовище, – наша гордість. Майже сто вісімдесят викладачів вишів узяли цьогоріч участь в обласному конкурсі «Вища школа- кращі імена”. Переможців конкурсу в шести номінаціях сьогодні вшановували в Палаці студентів юракадемії.

Декан інженерно- фізичного факультету Харківського політехнічного інституту Дмитро Бреславський  став переможцем у номінації “Декан факультету”. Великої власної заслуги в отриманні нагороди не вбачає. Каже, що просто намагався старанно робити справу.

Дмитро Бреславський, д.т.н., декан інженерно- фізичного факультету НТУ “ХПІ”

Информационные технологии востребованы. Поэтому мы стараемся на стыке этих трех направлений: инженерного, математического и информационных технологий – готовить конкурентоспособных специалистов.

Випускники харківських вишів, особливо технічних, часто знаходять роботу за кордоном, – кажуть викладачі. Молоді фахівці не проти працювати й на батьківщині, проте наразі тут важко знайти роботу з гідним рівнем зарплати. Про те, що молоді люди отримують в Харкові якісну освіту, свідчить кількість студентів- іноземців, – ішлося на церемонії нагородження переможців тринадцятого обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена».

Михайло Добкін, голова Харківської обладміністрації

Более 15 тыс. студентов из 112 стран мира проходят подготовку в 35 вузах нашего региона.

Конкурентне середовище, яке є у вишах на Харківщині, забезпечує високу якість освіти, – певні чиновники.

Сергій Чернов, голова Харківської обласної ради

В высшей школе Харьковщины такая среда есть, была и будет, и я уверен, что этот конкурс- великое достояние нашего региона, мы этим гордились, гордимся и будем гордиться.

Втім, як зазначають самі вчені, весь потенціал харківських вишів може розкритися лише за умови підтримки. Підтримки як з боку держави, так і з боку промислових кіл та організацій, зацікавлених в отриманні високоякісних кадрів та новітніх розробок.

Світлана Маренич